ABS massasjepistol med børstemotor (hastighet 1800 - 3200 rpm) og 1200 mAh oppladbart batteri. 5V inngang og 6 intensitetsnivåer for å massere musklene. Individuelt pakket inn per stykke i en gaveeske, inkludert 4 massasjehoder.
Sort (01)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 7 cmx25 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 685/14.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 34 cmx44 cmx42 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109755101 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,60 kr
Fra 25,95 kr
Fra 7,92 kr
Fra 1760,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |