Forkle i polyester (200 gr/m2) med bånd rundt hals og midje
Grå (03)
| Materiale | Polyester 100% |
| Høyde | 90 cm |
| Bredde | 65 cm |
| Lengde | 0,3 cm |
| Størrelse | 65 cmx90 cmx0,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 200/15.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx72 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Lead, Extractable Heavy Metals, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI91796503 | 1868 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 155,00 kr
Fra 121,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 349,00 kr
Fra 236,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |