Allsidig gratineringsform med lokk i steintøy perfekt for gratenger, stuinger og gryter. Tåler ovn og oppvaskmaskin for enkel bruk og rengjøring. Forsegl smak og aromaer med det praktiske lokket.
1.9 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 247,00 | 240,00 | 234,00 | 227,00 | 223,00 | 219,00 |
Svart
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
| Størrelse | 20 x 15 x 6 cm |
| Vekt | 1600g |
| Trykkeflate | 60 x 25 mm |
| Materiale | Steintøy |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 267 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 599,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 579,00 kr
Fra 1070,00 kr
Fra 899,00 kr
Fra 599,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |