Kniv med automatisk tilbakefjærende blader.
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,80 | 14,40 | 14,00 | 13,60 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 13,5 x 2,5 x 1 cmcm |
| Emballasje | 400st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 29x44x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159139577 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 96980 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 699,00 kr
Fra 573,00 kr
Fra 499,00 kr
Fra 649,00 kr
Fra 2920,00 kr
Fra 729,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |