Perfekt for kjøttelskere! Gaffel og kniv med trehåndtak, rustfritt stålblad for oppskjæring av biffer, BBQ-kjøtt eller biffer i en miljøvennlig pakke.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 33,7 x 9,8 x 2,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Tre |
| Trykkeflate | 5 x 2 cm |
| Vekt | 0.256 kg |
| Antal per innerlåda | 24 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13685 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 649,00 kr
Fra 599,00 kr
Fra 387,00 kr
Fra 412,00 kr
Fra 314,00 kr
Fra 599,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |