Robust skjærefjel i bambus, samt stor brødkniv. Lasergravering mulig på både kniv og skjærebrett.
Brun
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 58 x 18 x 2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Trykkeflate | 5 x 4 cm |
| Vekt | 1.450 kg |
| Antal per innerlåda | 8 |
| Antal per ytterlåda | 8 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2434 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 236,00 kr
Fra 193,00 kr
Fra 96,50 kr
Fra 406,00 kr
Fra 249,00 kr
Fra 399,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |