Fasjonabel kubeformet lanterne. Tilgjengelig i to kapasitetsvarianter. Den har en soyavoks telysinnsats, som er naturlig og trygg og ikke avgir skadelige stoffer under forbrenning.
Candlesphere
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 59,50 | 47,90 | 35,35 | 34,25 | 28,25 | 26,60 | 25,10 | 24,10 | 24,00 |
Gjennomsiktig (990)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 115 ml | |
| 300 ml | |
| 600 ml |
| Materiale | Glas |
| Høyde | 60 mm |
| Kapasitet | 115 ml |
| Diameter | 61 mm |
| Carton Størrelse | 25 cmx31 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2599,00 kr
Fra 493,00 kr
Fra 359,00 kr
Fra 595,00 kr
Fra 387,00 kr
Fra 399,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |