Sammenleggbart polyesterteppe pakket i veske. Utbrettet størrelse 140 x 100 cm.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Polyester |
| Bredde | 100 cm |
| Lengde | 140 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 97/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx45 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Cadmium |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86599101 | 1936 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1498,00 kr
Fra 639,00 kr
Fra 219,00 kr
Fra 699,00 kr
Fra 544,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |