Ostbrett av gummi med tre kniver i rustfritt stål.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Brun (11)
| Materiale | ABS, Gummi, Rustfritt stål, Tre |
| Høyde | 3,5 cm |
| Bredde | 25,7 cm |
| Størrelse | 25,7 cmx3,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 631/6.46 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx28 cmx30,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI465211 | 1207 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 369,00 kr
Fra 477,00 kr
Fra 931,00 kr
Fra 340,00 kr
Fra 291,00 kr
Fra 279,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |