Produsert i Europa - FSC-sertifisert - 360 fullfargetrykk. Våre papirlommetørklær, inkludert emballasjen, er laget av resirkulerbart FSC-sertifisert papir som sikrer ansvarlig skogbruk. Dette gjør dem ikke bare praktiske, men også et smart valg for miljøet. Hver pakke inneholder fem myke og slitesterke 4-lags papirlommetørklær - perfekte til daglig bruk. Den kompakte designen gjør dem enkle å ha med seg, mens det store trykkområdet gir gode muligheter for å markedsføre merkevaren din. Emballasjen kan designes helt etter dine egne preferanser når det gjelder farge, mønster og budskap. Papiretikettene er selvklebende, gjenlukkbare og tilgjengelige i fem farger: hvit, svart, rød, blå og grønn. Pakket som standard i blisterpakninger med 9 servietter. Blisteremballasjen er laget av 100 % komposterbart og biologisk nedbrytbart materiale. Alt i alt får du en miljøvennlig og kreativ løsning som holder budskapet ditt nær kunden - hver dag!
| Antall | 504 | 1008 | 3024 | 5040 | 10080 | 12600 | 25000 | 50000 | 100000 | 250000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 27,85 | 16,50 | 13,30 | 10,85 | 8,49 | 8,18 | 7,36 | 6,75 | 6,54 | 5,93 |
Flerfarget
| Opprinnelsesland | Italien |
| Lengde | 72mm |
| Bredde | 52mm |
| Høyde | 13mm |
| Emballasje | 252 paket per kartong, 50 kartonger per pall, vikt 3,8kg per kartong |
| Leveringstid | 20-25 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Statistikkod: 48182000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 19800-1005-X | 97 984 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 119,00 kr
Fra 209,00 kr
Fra 159,00 kr
Fra 129,00 kr
Fra 89,00 kr
Fra 149,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |