Eksklusivt vinsett i treboks med servitørkniv, termometer, vinkork, dryppring og helletut i metall.
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, EVA, Fløyel, MDF, Sink, Skum |
| Høyde | 11,7 cm |
| Bredde | 11,4 cm |
| Lengde | 36,5 cm |
| Størrelse | 11,4 cmx11,7 cmx36,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1102/12.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx65 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | SVHC\'s, Food Safe, Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, AZO Dyes/Amines, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI681411 | 1340 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 599,00 kr
Fra 1155,00 kr
Fra 664,00 kr
Fra 123,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 9,01 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |