Trofé der logo graveres direkte på glasset. Leveres i solid, blå gaveeske.
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 17,5 x 6,5 x 19 cm |
| Materiale | Glass |
| Trykkeflate | 5 x 3 cm |
| Vekt | 1.18 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 357 |
| Inkommande v.37, 2026 | 1000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 799,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 7,04 kr
Fra 32,80 kr
Fra 63,50 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |