Konferansemappe A5 i kunstlær med hjørner i metall. Blå mappe har sllvfargede hjørner og svart mappe har gullfargede hjørner. Skriveblokk ikke inkludert men kan kjøpes, artikkelnummer 8500
Sort (01)
| Materiale | Metall, PU |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 17,5 cm |
| Lengde | 22,1 cm |
| Størrelse | 17,5 cmx1,1 cmx22,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 181/13.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 15/60 |
| Carton Størrelse | 25 cmx39 cmx48,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI862201 | 206 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,95 kr
Fra 21,20 kr
Fra 7,32 kr
Fra 15,90 kr
Fra 340,00 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |