A4 - Konferansemappe inkl. blokk.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 25,5 x 34 x 2,5 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 15 x 4 cm, Transfer: 10 x 5 cm, DTF Transfer: 10 x 5 cm |
| Vekt | 0.68 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3391 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 5,95 kr
Fra 7,32 kr
Fra 21,20 kr
Fra 15,90 kr
Fra 340,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |