Med datering fra januar til desember 2027, viser innbundne Moleskine 12 måneders ukeskalender hele uken på et øyeblikk. Samtidig har den sider som gir et årlig og månedlig øyeblikksbilde for en bredere oversikt over året, etterfulgt av sider for reiseplanlegging, ideer og mål. Ukedagene vises på to sider. Har elfenbensfarget syrefritt papir, svart elastisk lukking, sidebåndmarkør, fargekoordinert utvidbar innerlomme, klistremerker for personlig tilpasning og årsklistremerker for ryggen.
1,69 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 279,00 | 272,00 | 265,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 46 |
| CO2-avtrykk | 1,69 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | ITALIA |
| Materiale | PP plast, FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 13 x 21 x 1,4 cm |
| Emballasje | 36stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 29x45x14cm |
| GTIN / EAN | 8056999270445 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA,SA8000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 520 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 33,15 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |