Hampnotatbok (ca. A5) med 80 sider (70 g/m²), med penneholder, elastisk bånd og bånd i matchende naturfarge. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Inkluderer et hamp-logo på baksiden av omslaget.
Khaki (13)
| Materiale | Gummi, Polyester, Hamp, FSC® papir |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,2 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 250/13.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 33 cmx40 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142104813 | 10770 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 22,70 kr
Fra 40,00 kr
Fra 33,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |