Pen og praktisk notatbok med linjert blokk på 128 blad og plass til 6 kontokort. Penna ingår ej.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14,5 x 21 x 2,5 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | Tampo: 5 x 3 cm, Screen: 8 x 5 cm, Prägling: 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.442 kg |
| Antal per innerlåda | 15 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6224 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 33,15 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |