Notatbok i eksklusiv design med klassisk, hardt omslag (i A5) med strikklukking og 80 (80 g/m2) linjeark, passer perfekt når du vil ta notater og dele informasjonen med andre. Med utvidbar lomme på baksiden til små notater. Leveres i Journalbooks gavemappe.
0,45 kg
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Solid svart
Innovativt magasindesign, laget av miljøvennlige materialer i en rekke populære farger.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 44 |
| CO2-avtrykk | 0,45 kg |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Materiale | FSC sertifisert papir |
| Størrelse | 21,3 x 1,5 x 14,2 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 17kg |
| Vekt | 16,15kg |
| Emballasje | 33x44x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159154525 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 33,15 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |