Rivista-serien med notisbøker har en stilig moderne design med kvalitetsomslag som føles gode å ta på og egner seg ideelt til å legge til en firmalogo og detaljer. Fås i et utvalg moderne farger. Med strikk, penneløkke, bånd til sidemarkør og oppbevaringslomme på innsiden av omslaget bak. Med 128 kremfargede linjerte ark av 70 g-papir.
1,84 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 88,00 | 84,00 | 82,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 1,84 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plast |
| Størrelse | 21 x 2 x 14 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14kg |
| Emballasje | 24x42x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159307150 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 13764 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 33,15 kr
Fra 52,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |