Desk-Mate® A6 notatbok med spiral. Denne notatboken inkluderer hvit eller svart spiral, glossy frontomslag i papp (250 g/m²) og blankt papir (80 g/m²). Leveres standard med 50 ark, også tilgjengelig med 80 ark. Sidene i denne allsidige notatboken kan tilpasses slik du ønsker - enten du ønsker linjer, ruter eller dottet - alt er mulig!
0,12 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 20,00 | 19,40 | 18,80 | 18,00 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 50 sidor | |
| 80 sidor |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,12 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2, Papp, 280 g/m2 |
| Størrelse | 14,8 x 0,5 x 10,5 cm |
| Emballasje | 260stk |
| Bruttovekt | 19,9kg |
| Vekt | 18,9kg |
| Emballasje | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159341031 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 50 sidor | 10000 |
| 80 sidor | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 15,30 kr
Fra 23,95 kr
Fra 40,00 kr
Fra 33,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |