Notatbok i bambuslook, spiralbundet, 70 linjerte sider, flere farger med klistrelapper og kulepenn med blått blekk. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Brun (11)
| Materiale | FSC® papir, FSC® bambus |
| Høyde | 1,6 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 11 cmx1,6 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 89/13.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx36 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145458711 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 38,55 kr
Fra 38,55 kr
Fra 23,95 kr
Fra 22,70 kr
Fra 15,70 kr
Fra 15,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |