MDF-skriveplate egnet for A4-dokumenter eller mindre. Skriveplaten er laget av trefibre og er 100 % FSC®-sertifisert.
Brun (11)
| Materiale | Jern, MDF, FSC® papir |
| Høyde | 1,1 cm |
| Bredde | 32 cm |
| Lengde | 22,5 cm |
| Størrelse | 32 cmx1,1 cmx22,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 180/11.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx49 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142099711 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
Fra 14,95 kr
Fra 14,65 kr
Fra 45,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |