Glass i klassisk form
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 123,00 | 98,00 | 72,50 | 69,50 | 57,00 | 53,50 | 50,50 | 47,65 | 47,55 |
King blue (304)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje i form av liten koffert.
| Materiale | Glas |
| Høyde | 140 mm |
| Kapasitet | 260 ml |
| Diameter | 60 mm |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx22,5 cmx31 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 499,00 kr
Fra 275,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 269,00 kr
Fra 279,00 kr
Fra 543,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |