Et reklamekrus i populær, sylindrisk form. Modellen er dedikert til bruk av utskrifter av høy kvalitet ved å bruke Art Print-teknologien.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 119,00 | 95,00 | 70,50 | 67,50 | 55,00 | 52,00 | 48,70 | 46,05 | 45,95 |
Rød (08)
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 96 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,15 kr
Fra 58,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 338,00 kr
Fra 58,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |