Kruset er laget av førsteklasses keramikk, noe som sikrer holdbarhet og enkel rengjøring, volum 300 ml.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 12,3 x 8,6 x 10,5 cm |
| Materiale | Keramikk |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0,416 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 9205 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 58,50 kr
Fra 49,15 kr
Fra 58,00 kr
Fra 79,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 153,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |