Dobbeltvegget krus med rustfritt stål interiør og resirkulert plast utside. Lekkasikker skrukork med låsbar drikkeåpning, volum 350ml.
Sølvgrå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | Ø 9,2 cm x 12,9 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | 3,5 x 3,5 cm |
| Vekt | 0.198 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 886 |
| Inkommande v.34, 2026 | 2000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 61,50 kr
Fra 440,00 kr
Fra 360,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |