Denne bærbare og sammenleggbare koppen består av 100% matsikker silikon som er lett å gjøre ren, er fleksibelt og passer på at ingenting klistrer seg fast. Koppen tar liten plass og er derfor perfekt for reiser eller friluftsaktiviteter. Tåler oppvaskmaskin, og er 100% BPA-fri. Kok den noen få minutter i vann før første bruk. Lekkasjesikker. Volum 350 ml.
0.83 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 160,00 | 155,00 | 151,00 | 149,00 | 146,00 |
Grå
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 14 x ø 8.7 cm |
| Vekt | 174g |
| Trykkeflate | 30 x 13 mm |
| Materiale | Silikon,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2344 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 61,50 kr
Fra 440,00 kr
Fra 360,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |