Vakuumisolert dobbeltvegget rustfritt stålkrus, dryppsikker, volum 300 ml.
Blå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 8 x 16,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Silikon, Plast, Polypropylen |
| Trykkeflate | 5 x 5 cm |
| Vekt | 0.278 kg |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1559 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 299,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |