Luksuriøs termos med keramisk belegg på innsiden for maksimal drikkeglede. Termosen er dobbeltvegget og er derfor vakuumisolert med et kobberisolasjonslag, noe som betyr at varme drikker holder seg varme i opptil 6 timer. Og avkjølte drikker holder seg kalde i opptil 12 timer. Lokket på termosen er også lekkasjesikkert. Utsiden er pulverlakkert, noe som gjør termosen enkel å holde ren ved å skylle med vann. Termosen rommer 300 ml (320 ml når du ikke bruker lokket). 3D-print / blindeskrift fra 100 stk. Hele termosen tåler oppvaskmaskin. Produktet er laget av 65 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 215,00 | 199,00 | 185,00 | 177,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | 65% återvunnet rostfritt stål, ABS |
| Vekt | 263g |
| Størrelse | 80x80x167mm |
| Trykkeflate | 50x20mm |
| Trykkmetoder | Gravyr, 3D print från 100st |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 360,00 kr
Fra 320,00 kr
Fra 178,00 kr
Fra 61,50 kr
Fra 86,50 kr
Fra 91,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |