Stilige og kreative modeller som skaper ekstra oppmerkomhet for din kampanje. Strandflagg Surfer. Inkl flagg, bag og XPO spike. Mast 350 cm, flagg 94x280 cm. Leveres 1 sett i en svart nylonbag.
| Antall | 1 | 10 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1623,00 | 1449,00 | 1343,00 | 1323,00 | 1295,00 |
Hvid (02)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 94 cm x Pole: 350 cm | |
| 116 cm x Pole: 430 cm | |
| 125 cm x Pole: 555 cm |
| Materiale | 130g polyester |
| Høyde | 280 cm |
| Bredde | 94 cm |
| Lengde | Pole: 350 cm |
| Størrelse | 94 cmx280 cmxPole: 350 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1417,00 kr
Fra 1909,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 2084,00 kr
Fra 667,00 kr
Fra 2950,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |