A Rollup er en veldig populær annonseløsning. Dette er en av de mest kompakte formene for reklame - den er preget av stor brukervennlighet og enkel transport. Hver rollup består av grafikk skjult i en aluminiumskassett og en tredelt ramme forbundet med et elastisk bånd. Rollups er pakket i elegante, sorte vesker med et komfortabelt håndtak.
Twin er grunnmodellen av en tosidig rollup. Denne modellen fungerer der det er nødvendig med grafisk presentasjon på begge sider.
Fordeler:
- Alternativ for tosidig grafikkpresentasjon
- Grafikken er trykt på et høykvalitets 450 g PVC-banner
- Tilgjengelig i forskjellige størrelser
- Toppen av masten stikker ikke ut av grafikken
- 3M tape - sikrer grafikkfeste til viklingssystemet
- Leveres separat i bæreposer
| Antall | 1 | 3 | 5 | 10 | 20 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 2653,00 | 2628,00 | 2588,00 | 2549,00 | 2497,00 | 2445,00 | 2341,00 | 2242,00 |
Lysegrå (27)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 85 x 200 cm | |
| 100 x 200 cm |
| Materiale | Aluminium, 450g PVC banner |
| Høyde | 200 cm |
| Bredde | 85 cm |
| Størrelse | 85 cmx200 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 4.7/4.7 |
| Carton Størrelse | 22 cmx12 cmx91 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 584,00 kr
Fra 4917,00 kr
Fra 4750,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 2625,00 kr
Fra 1334,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |