Bærbar, trådløs 16 W Bluetooth (5.4) høyttaler med RGB 6 LED-lys. Denne kompakte, men kraftige høyttaleren har doble 8 W høyttalere, imponerende lyd med fyldig bass og en stemningsfull RGB-lysshow. Ideell for hjemmebruk, utendørs fester eller på farten. Høyttaleren er utstyrt med 6 LED-lys i 4 forskjellige farger som gir et dynamisk RGB-lysshow og en festlig atmosfære. Spill av musikk via Bluetooth, USB, TF-kort eller nyt FM-radio, slik at du alltid har tilgang til favorittsangene dine. Ladetid 5 timer. Ved 70% volum og uten bruk av RGB-lys har partyboxen en batterilevetid på 2,5 timer. Med lys holder høyttaleren i 2 timer. TWS-funksjonalitet for å koble to høyttalere trådløst. Trådløs rekkevidde opptil 10 meter. Inngang: 5V/1A. Ladeport: USB-C og USB-A. Inkludert bærehåndtak, innebygd 1200 mAh Li-Ion-batteri, USB/USB-C-ladekabel og brugsanvisning.
Svart
| Materiale | ABS |
| Lengde | 17 cm |
| Diameter | 8.4 cm |
| Vekt | 655 g |
| Volum | 310.3391 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3176,00 kr
Fra 568,00 kr
Fra 2186,00 kr
Fra 1881,00 kr
Fra 2700,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |