Nylon ladekabel. USB og USB type-C. 100% kobbertråder.
Sort (01)
| Materiale | PVC, Metall, Aluminium, Kobber, Nylon, Tinn |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 100 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx0,4 cmx100 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 38.6/9.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 38 cmx39 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97976201 | 51868 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 87,50 kr
Fra 161,00 kr
Fra 91,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |