Magsafe® laget av resirkulert aluminium med 5 000 mAH effekt for trådløs lading på opptil 10 watt. Takket være den integrerte magneten dokker laderen på Iphone® og sørger for rask og trådløs lading. Kompatibel med Iphone® 12 og oppover, den kan brukes som trådløs lader for andre QI-kompatible modeller.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 10,5 x 6,6 x 1 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 2 x 4 cm |
| Vekt | 0.150 kg |
| Batterier | Li-Pol.HH656090 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.28, 2026 | 5000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 212,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 707,00 kr
Fra 190,00 kr
Fra 97,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |