Smart ekstra lomme for å holde kredittkort på mobiltelefonen. I PVC med elastisk lomme i Lycra®
Husk å rengjøre overflaten produktet skal festes til.
Oljebaserte/fete overflater som silikon har dårligere vedheft, noe som har med materialets beskaffenhet å gjøre.
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 42,95 | 35,90 | 21,60 | 18,00 | 17,15 |
Sort (01)
| Materiale | PVC + lycra ficka |
| Høyde | 2-3 mm |
| Bredde | 56 mm |
| Lengde | 88 mm |
| Størrelse | 56 mmx2-3 mmx88 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 10,65 kr
Fra 260,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |