Bærbar solcellelader/Power Bank med effekt på 4 000 mAh. Lades med solenergi eller ladekabelen som følger med. En uunnværlig bestselger. Logo trykkes under solcellepanelet.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 12,5 x 7,8 x 1,4 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Trykkeflate | 6 x 1 cm |
| Vekt | 0.226 kg |
| Batterier | Li-Polymer |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2866 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 349,00 kr
Fra 419,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
Fra 32,60 kr
Fra 108,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |