BrandCharger Powercharge 10000 Eco er en bærbar powerbank laget av resirkulert ABS med en kapasitet på 10 000 mAh. Har innebygde Lightning- og Type-C-kabler, en 22,5 W USB-A-port med PD 3.0 for hurtiglading og en smart sikkerhetsbrikke for beskyttelse mot overstrøm, overlading og mer. Miljøvennlig og pålitelig med USB-C- og trådløs kompatibilitet.
Hvid (02)
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 14,7 cm |
| Lengde | 6,9 cm |
| Størrelse | 14,7 cmx2 cmx6,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 307/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx43,5 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI123356102 | 1205 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 212,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 249,00 kr
Fra 381,00 kr
Fra 258,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |