Powerbank i resirkulert ABS og rPET med en kapasitet på 10 000 mAh og en levetid på minst 500 ladinger. Utstyrt med to USB-utganger og én Type-C-port for både inngang og utgang (5V DC/2,4A, 12W). Har ladeindikator og en rPET-logo på oversiden. Inkluderer hvit 30 cm ladekabel. Individuelt pakket i en brun pappeske.
Hvid (02)
| Materiale | Resirkulert ABS, rPET |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 6,7 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 6,7 cmx1,4 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 114/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30 cmx40 cmx13 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI126657402 | 738 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 212,00 kr
Fra 110,00 kr
Fra 249,00 kr
Fra 381,00 kr
Fra 220,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |