Miljøvennlig 5 000 mAh mobillader i tre med trådløs ladefunksjon, som kan dekoreres med en opplyst logo. Logoen lyser i 30 sekunder når batteriet er ladet, og forblir tent når det lades. Leveres i en gaveeske av resirkulert papir, med en 3-i-1-kabel (iPhone / Android / Type C) laget av RPET (resirkulerte flasker). USB 2 A med dobbel utgang. 5W. Antibakteriell gummiutførelse. Patent EUROPE EUIPO.
4,83 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 860,00 | 810,00 | 690,00 | 660,00 |
Mellomrød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,83 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Tre, ABS plast |
| Størrelse | 12,5 x 1,3 x 6,9 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 53x23x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159599586 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 212,00 kr
Fra 258,00 kr
Fra 782,00 kr
Fra 1678,00 kr
Fra 381,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |