Nøklekjede i metall med handlevognmynt og flaskeåpner. Passer bare EUR-mynt.
Grå
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 9,7 x 2,3 x 0,5 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 2,2 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.043 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 16790 |
| Inkommande v.40, 2026 | 15000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 13,50 kr
Fra 3,96 kr
Fra 13,00 kr
Fra 12,10 kr
Fra 6,30 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |