ABS nøkkelholder med målebånd (1 meter) og metallring.
Hvid (02)
| Materiale | Metall, PE |
| Høyde | 1,05 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 5,8 cm |
| Størrelse | 4 cmx1,05 cmx5,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16/17.15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/800 |
| Carton Størrelse | 28 cmx44 cmx26,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI714202 | 25635 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,96 kr
Fra 33,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 6,30 kr
Fra 16,40 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |