En veldig elegant nøkkelring som fungerer som flaskeåpner. Perfekt å gravere på. Leveres i en gaveeske
Sølv (32)
| Materiale | Jern, Nikkellegering |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 2,9 cm |
| Lengde | 5,1 cm |
| Størrelse | 2,9 cmx0,9 cmx5,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 37/11.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 24 cmx39 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI865932 | 6572 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 3,96 kr
Fra 33,00 kr
Fra 26,85 kr
Fra 13,00 kr
Fra 30,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |