Nøkkelring i metall med lakkert forside. Logo blir gravert på platen.
Rød
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8,8 x 3,2 x 0,4 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.038 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2093 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,10 kr
Fra 7,56 kr
Fra 4,50 kr
Fra 22,15 kr
Fra 20,90 kr
Fra 34,05 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |