Nøkkelring i kork og metall. Individuelt pakket i en eske av kraftpapir.
Brun (11)
| Materiale | Papir, Jern, Sinklegering, Kork, Polyuretan |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 2,4 cm |
| Lengde | 12 cm |
| Størrelse | 2,4 cmx0,4 cmx12 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/16.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 31 cmx40 cmx37 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI97659411 | 7480 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 12,10 kr
Fra 7,56 kr
Fra 4,50 kr
Fra 22,15 kr
Fra 312,00 kr
Fra 20,90 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |