Automatisk kompaktparaply. Diameter 100 cm. Polyester 190T.
Sort
Elegant, men likevel sporty! Rachele og Simeone Rossi har skapt en kombinasjon av design og kvalitet for daglig bruk. Valget av materialer og produksjonsmetoder sammen med det nummererte Ferraghini-sertifikatet hever verdien av gaven ytterligere.
Alt leveres i eksklusive gavepakninger med Ferraghinis logo.
| Størrelse | ø 100 x 60 cm |
| Materiale | Pongee, Metall |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.435 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1019 |
| Inkommande v.24, 2026 | 1500 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 70,50 kr
Fra 199,00 kr
Fra 235,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 217,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |