Merkepenn med to neonfarger.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 14 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4,5 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.010 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 49128 |
| Inkommande v.22, 2026 | 100000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 11,00 kr
Fra 18,75 kr
Fra 19,30 kr
Fra 26,10 kr
Fra 3,96 kr
Fra 61,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |