PP -highlighter med fem farger.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Multicolor (09)
| Materiale | PP |
| Høyde | 1,9 cm |
| Bredde | 9,6 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 9,6 cmx1,9 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 38/10.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/250 |
| Carton Størrelse | 39 cmx53 cmx20,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI372509 | 2 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 10,65 kr
Fra 8,10 kr
Fra 26,10 kr
Fra 4,50 kr
Fra 11,90 kr
Fra 7,38 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |