Kulepenn i aluminium med blått eller svart blekk. Matt, farget skaft med metallic look og metallklips.
Rød
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 13.7 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 14 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,40 kr
Fra 11,35 kr
Fra 9,66 kr
Fra 7,38 kr
Fra 8,82 kr
Fra 44,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |