Parker Jotter XL krom kulepenn. Blått blekk. Pakket i gaveeske.
Guld (31)
| Materiale | Chrome |
| Høyde | 14 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 13,9 cm |
| Størrelse | 1 cmx14 cmx13,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/4.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 21 cmx27 cmx33 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI68950831128 | 465 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,40 kr
Fra 11,35 kr
Fra 9,66 kr
Fra 7,38 kr
Fra 8,82 kr
Fra 44,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |