Denne kulepennen med blå blekkpåfylling har en vakkert polert pennekropp laget av resirkulert rustfritt stål. Med krom-detaljer og metallklemme av krom. En slank modell med et elegant utseende. Hver penn leveres i en gaveeske laget av svart kraftpapp. Rustfritt stål kan resirkuleres mange ganger, mens kvaliteten på materialet stort settbeholdes. Ved å bruke resirkulert rustfritt stål trengs færre nye råvarer. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Sølv
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål |
| Lengde | 13.7 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 19 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 23,40 kr
Fra 11,35 kr
Fra 9,66 kr
Fra 7,38 kr
Fra 8,82 kr
Fra 44,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |